Hakkımızda

Tehlikeli Maddelerin Uluslararası Taşınmasına Yönelik Avrupa Antlaşmasının, 22 Şubat 2010 tarihinden itibaren ülkemizde yürürlüğe girmesinden sonra, ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK ve HABERLEŞME BAKANLIĞININ, sektörel yönlendirmeleri ışığında yapılan sınavda başarılı olarak, TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI olmaya hak kazanan kurucularımız, 2015 yılından itibaren sektörde TMGD olarak çalışamaya başlamıştır.

Kurucularımız, Ulaştırma Bakanlığının 18.07.2017 tarihinde yürürlüğe aldığı, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarının Yetkilendirilmesi Hakkında Yönerge gereği kurumsal çalışma zorunluluğu getirilmesi kapsamında; sektöre daha etkin ve kurumsal hizmet vermek için 23.08.2017 tarihinde MUTLU TMGD DANIŞMANLIK SAN.TİC. LTD.ŞTİ firmasını kurmuştur.

project

Misyonumuz

Mutlu TMGD ( tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ) olarak misyonumuz hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir işletme olabilmek.

Vizyonumuz

Tehlikeli Maddeler konusunda yeni düzenlemeler ile insanın, çevrenin ve doğanın korunması konusunda kararlılık gösteren ve mevzuatını bu amaçlar doğrultusunda revize eden ülkemizde, sektörün lokomotifi olmak için çalışacağız.